1.5 Yaşındaki Ecrin Hakkında Son Durumu Ne

1.5 Yaşındaki Ecrin Hakkındaki Don Dakika İddiaları K-an Don-duruyor..Ecrin’in üvey babası Deniz Kurnaz, eğer Ecrin’i annem ve kardeşim ö*dürmediyse ben “etek giyerek dolaşacağım” ifadelerini kullandı. ATV ekranlarında canlı yayınlanan Müge Anlı ile

konuk olan Ecrin’in annesi ve eşinin iddiaları çok şaşırtıcı. Deniz Kurnaz; annesi Hacer Kurnaz ve kardeşi Özkan’ın Ecrin’i ya traktörle ez-diklerini ya da pencereden düşürdüklerini gömdüklerini iddia ediyor. Canlı yayında ortaya çıkan son dakika bilgisi stüdyodakilari çok şaşırttı! İşte 1.5 yaşındaki Ecrin’in kaybolması hakkında k-an donduran iddialar…

1.5 yaşındaki Ecrin hakkındaki son dakika iddiaları k-an donduruyor! Aile fertleri su-çu birbirlerine atıyor… İki haftadır kayıp olan Ecrin Kurnaz hakkında son dakika ifadeleri ortaya çıktı! Müge Anlı’nın programında sır perdesi aralanıyor… Ecrin’in annesi Sevcan Kurnaz ile eşi Deniz Kurnaz’ın ifadeleri herkesi şo-k etti! Ayrıca Ecrin’in babaannesi ve üvey amcası hakkında Deniz’in söyledikleri de tüm stüdyoyu şaşırttı. 1.5 yaşında Samsun’un Vezirköprü ilçesinde kaybolan Ecrin’den iki haftadır haber yok. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Müge Anlı ve ekibi Ecrin Kurnaz’ı arıyor. Deniz Kurnaz; ailesine “kızımı yediniz karımı da mı yiyeceksiniz!” dedi mi?

Özkan Kurnaz; yengesi Sevcan Kurnaz için ‘yengem bir şeyler biliyor ama anlatmıyor’ ifadelerini kullandı. 1.5 yaşındaki Ecrin’e ne oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Ecrin Kurnaz’ın kaybolmasıyla ilgili yeni gelişmeler ortaya çıkıyor. Sevcan Kurnaz’ın rahatsızlanmasının ardından köye ambulans çağrılıyor fakat Sevcan’ın kocası Deniz Kurnaz; “Sevcan her şeyi dökülecek, köyden dışarı çıkarmayın” diyor. Bu ifadeler Sevcan’ın halasına ait. Tüm bu yaşananlardan sonra suçlamaların da göbeğinde olan Ecrin’in üvey amcası Özkan Kurnaz, yengesine dönerek “Sevcan Kurnaz cevap ver Ecrin nerede?” ifadelerini kullandı.

Müge Anlı ve ekibi gelen son dakika bilgileriyle Ecrin Kurnaz’ı arıyor! Ecrin’in kaybolmasından sonra Ecrin’in annesi Sevcan ve üvey babası Deniz Kurnaz’ın alışveriş yaparken görüntüleri de canlı yayında oldukça tartışıldı. Ecrin’in babaannesi Hacer Kurnaz, iddiaya göre eltisinin çocuğunu daha önce ze-hirlemiş. Deniz Kurnaz’ın yengesi Hacer Kurnaz’ın eltisi Lütfiye Hanım’ın iddiasına göre Hacer Hanım daha önce kendisinin çocuğunu ze-hirlemiş. Bu iddialara göre Hacer Hanım, eltisinin kızı Fatma’yı haşere ilacıyla ze-hirledi!

Bu iddiaların ardından Lütfiye Hanım, Deniz Kurnaz’ın kendisini aradığını neden böyle konuşuyorsun, benimle ne derdin var senin oğlunu ö-*dürtürüm dediğini ifade etti. Deniz Kurnaz, annesi ve kardeşi Özkan Kurnaz ile kavgasında; “çocuğumu yediniz karımı da mı yiyeceksiniz” ifadelerini kullandı. Bu iddialar Ecrin olayını başka bir perdeye de taşıdı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir