Ka-yıp Ecrin Hakkında S-ondakika Haberi…

18 gündür kayıp Ecrin’den son dakika haberleri geliyor! Müge Anlı ve ekibi Ecrin’i bulmak için büyük çaba harcıyor. Kayıp Ecrin’i en son gören üvey amca Özkan Kurnaz aramalar sırasında neden ortadan kayboldu? Üvey amca Özkan Kurnaz

bugünkü canlı yayında ö*ü veya diri “Ecrin artık ortaya çıksın, benden de ortaya çıksa artık çıksın istiyorum” diyerek ilginç ifadelerde bulundu. Özkan Kurnaz, Ecrin kaybolduktan sonra arama çalışmaları başladıktan sonra 1.5 saat nereye kaybolduğunu stüdyodaki kimseye anlatamadı. Kayıp Ecrin hakkında korkunç iddialar söz konusu işte son dakika haberinin detayları…

Kayıp Ecrin’in üvey amcası Özkan Kurnaz’ın Jandarma ekiplerine sorduğu “Çocuk bulunduğunda boğazındaki parmak izi bulunur mu? Çocuk boğulduysa parmak izi kalır mı?” sorularını Müge Anlı bugün tekrar yineledi. Özkan ise bu soruları yanıtsız bıraktı; bu durum 1.5 yaşındaki Ecrin’in kaybolması konusunda farklı şüpheleri beraberinde getirdi. Özkan Kurnaz, arama ekiplerine sorduğu o sorulardan sonra Ecrin’i tek başına traktörle aradığını iddia etti. Ecrin hakkındaki son dakika gelişmeleri haberimizde…

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında canlı yayında bulunan kayıp Ecrin’in annesi Sevcan Kurnaz, gözyaşlarını tutamayarak ifadeleri izledi.

Ecrin Kurnaz’ın kaybolmasından sonra aile içi problemler de ortaya çıktı. Ecrin’in annesi Sevcan Kurnaz’ın eşi Cengiz Bey’in yeğeni Deniz Kurnaz ile aşk yaşadığı eşi ö* dükten sonra da Deniz Kurnaz ile evlendiği ortaya çıktı. İddialar göre Ecrin’in babasının Deniz Kurnaz olabileceği ifade ediliyor.

Anne Hatice Kurnaz da oğlunun Ecrin’i aramaya değil su almaya gittiğini söylese de Özkan’ın su ile eve dönmediği de ortaya çıktı.

Deniz Kurnaz’ın kuzeni Selim Bey de canlı yayında Ecrin’in kaybolması hakkında ilginç ifadelerde bulundu. Deniz Kurnaz, kuzeni Selim Bey’in eşi Sevcan Kurnaz ile mesajlaştığını iddia ediyordu. Selim Bey, Sevcan’ın kendisine Ecrin’in fotoğrafını attığını kendisinin de ona “ben onu yerim” dediğini ifade etti. Selim Bey ifadelerini şöyle sürdürdü: Benim canım çay istedi dedim Deniz uyuyor onu kaldırayım çay demleyeyim gel abi dedi, ben de o zaman boşver kardeşim dedim.”

Ecrin’in kaybolmasıyla ilgili ilginç bilgiler ortaya çıkarken aile içindeki ilişkiler sarmalı da gün yüzüne çıkıyor. Ecrin’in kaybolmasından sonra Ecrin’in annesi Sevcan ve üvey babası Deniz Kurnaz’ın alışveriş yaparken görüntüleri de canlı yayında oldukça tartışıldı.

Ecrin’in babaannesi Hacer Kurnaz, iddiaya göre eltisinin çocuğunu daha önce zehirlemiş. Deniz Kurnaz’ın yengesi Hacer Kurnaz’ın eltisi Lütfiye Hanım’ın iddiasına göre Hacer Hanım daha önce kendisinin çocuğunu zehirlemiş. Bu iddialara göre Hacer Hanım, eltisinin kızı Fatma’yı haşere ilacıyla zehirledi!

Özkan Kurnaz; yengesi Sevcan Kurnaz için ‘yengem bir şeyler biliyor ama anlatmıyor’ ifadelerini kullandı. 1.5 yaşındaki Ecrin’e ne oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Ecrin Kurnaz’ın kaybolmasıyla ilgili yeni gelişmeler ortaya çıkıyor.

Sevcan Kurnaz’ın rahatsızlanmasının ardından köye ambulans çağrılıyor fakat Sevcan’ın kocası Deniz Kurnaz; “Sevcan her şeyi dökülecek, köyden dışarı çıkarmayın” diyor. Bu ifadeler Sevcan’ın halasına ait. Tüm bu yaşananlardan sonra suçlamaların da göbeğinde olan Ecrin’in üvey amcası Özkan Kurnaz, yengesine dönerek “Sevcan Kurnaz cevap ver Ecrin nerede?” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir