Nerede Yatarsın..

Adamın biri misafirliğe gitmiş. Akşam olunca haliyle sormuşlar: – Pardon arkadaş, demişler karı-koca. Bizim odada mı yatarsın, bebeğin odasında mı, yoksa boş bir odada mı? Adam düşünmüş: – Karı-kocanın yanında yatılmaz, bebek de uyanır ağlarsa uykusu kaçacak ben boş odada yatarım, demiş.

Sabah olunca adam elini yüzünü yıkamış, bir de bakmış çok güzel bir kız adama havlu tutuyor.

Adam:

– Kızım senin ismin ne? diye sormuş.

Kız:

– Bebek amcacığım ya sizin isminiz?…

Adam:

-Eşek kızım eşşşeeek.

BONUS FIKRA

Şanlı Trabzon

Bir gün Temel askerdeymiş komutanları hepsini sıraya dizmiş ve yanına sıradaki askeri çağırmiş komutan sormuş adın ne? Ahmet Soyadın ne? Çakır nerelisn ? Urfa komutan bir tokat atmış ve tekrar sormuş nerelisn Urfa demiş komutan yine sormş nerelisin bu sefer aklına gelmiş Şanlıurfa demiş ve yanına Temel’i çağırmış ?demiş ki adın ne? Temel Soyadın karagül nerelisn demiş komutan tokat atmasın diye ŞanlıTrabzon demiş.

Paraşütçü Temel

Temel günün birinde askere gitmiş. Paraşütçülük görevi yapıyormuş. Gece rahmetli annesini rüyasında görmüş. Annesi rüyasında yarın paraşütten atlama paraşütün açılmayacak demiş. Yarın sabah helikoptere binmişler. Herkes atlamış Temel ve komutan kalmış. Komutan atla demiş atlamamış atla demiş atlamamış. Komutan niye atlamıyorsun deyince gece annemi gördüm atlama dedi demiş komutan o zaman paraşütleri değişelim demiş paraşütü değiştirmişler. önce Temel atlamış paraşüt açılmış. Komutanı atlayınca açılmamış. Komutanı Temel’in yanından hızlıca geçmiş. Temel sormuş:

– Komutanım nereye gidiyorsun demiş. Komutanı;

– Ananın yanına gidiyom ananın yanına demiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir